Nasz kanał RSS
 
FILM POD PATRONATEM POLONIA CHRISTIANA
NASZE SERWISY
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 
 

Następny film
Grzegorz Braun: Oświeceniowi patroni bolszewizmu

Żonglerka symbolami

Data publikacji: 2013-09-11 11:00
Data aktualizacji: 2013-09-27 13:36:00

Krzyż wyrazem opresji, Lenin symbolem wolności? O wycofanych ze sprzedaży koszulkach z Che oraz o nadawaniu nowego znaczenia symbolom rozmawiają redaktorzy PCh24.pl Krzysztof Gędłek i Łukasz Karpiel.

 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie
..
wstydzę się powiedzieć jak mam na imię
fajna trąbka na początku
tomasz mąkosa
armia czerwona padła na polskę 17 września czerwona zaraza mordowała 1939roku sowicki jełopy dupy wojsko sowickie zaraza chiena komunistyczna w polsce i w europie sowicka NKWD zarza chołota czerwona chieny chieny chieny PRLuczasów zaraza
..
NAJNOWSZE FILMY
 


 


 


 


 
..
1
2
3
4
... 
80
 
 
baner
..
ZOBACZ RÓWNIEŻ
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.