Nasz kanał RSS
 
FILM POD PATRONATEM POLONIA CHRISTIANA
NASZE SERWISY
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 
 

W niebie będą tylko katolicy!

Data publikacji: 2017-08-23 04:00
Data aktualizacji: 2017-08-24 07:52:00

Jeśli wierny ze Zborów Bożych, jeśli baptysta lub wyznawca jakiejkolwiek innej religii sprzecznej z nauką Kościoła katolickiego zostanie zbawiony, to nie dlatego, że był innowiercą, ale MIMO tego.


Film opublikowany dzięki uprzejmości ChurchMilitantTV.

POLSKIE NAPISY PO WŁĄCZENIU 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie
..
wwm
Trzymam za słowo. Bo to gwarancja, że jeśli jest cokolwiek po śmierci, to nie spotkam żadnego z nich.
r
@Tomek: może kwik został odfiltrowany przez moderację? A "merytoryczna" część, co po odfiltrowaniu przeszła, została przedstawiona przez kogoś kto pysznie nazwał się tak jak określił sam siebie Pan Jezus: "Prawda". I ten ktoś napisał nieprawdę. A my katolicy dobrze wiemy kto jest "drzewem", na którym rosną "owoce" pychy i kłamstwa :)
..
NAJNOWSZE FILMY
 


 


 


 


 
..
1
2
3
4
... 
82
 
 
baner
..
ZOBACZ RÓWNIEŻ
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.