Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   26   MAJA   2018 r.

Św. Filipa Neri
 
 
 
 

W niebie będą tylko katolicy!


Jeśli wierny ze Zborów Bożych, jeśli baptysta lub wyznawca jakiejkolwiek innej religii sprzecznej z nauką Kościoła katolickiego zostanie zbawiony, to nie dlatego, że był innowiercą, ale MIMO tego.


Film opublikowany dzięki uprzejmości ChurchMilitantTV.

POLSKIE NAPISY PO WŁĄCZENIU
DATA: 2017-08-24 07:52:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Trzymam za słowo. Bo to gwarancja, że jeśli jest cokolwiek po śmierci, to nie spotkam żadnego z nich.
8 miesięcy temu / wwm
 
@Tomek: może kwik został odfiltrowany przez moderację? A "merytoryczna" część, co po odfiltrowaniu przeszła, została przedstawiona przez kogoś kto pysznie nazwał się tak jak określił sam siebie Pan Jezus: "Prawda". I ten ktoś napisał nieprawdę. A my katolicy dobrze wiemy kto jest "drzewem", na którym rosną "owoce" pychy i kłamstwa :)
9 miesięcy temu / r
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 71 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.