Nasz kanał RSS
 
FILM POD PATRONATEM POLONIA CHRISTIANA
NASZE SERWISY
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 
 

Ukraina – katolicka ziemia misyjna

Data publikacji: 2017-06-05 08:00
Data aktualizacji: 2017-06-07 18:02:00

Jak wygląda praca duszpasterska na Ukrainie? Czy jest możliwe ułożenie relacji łacinników z cerkwią i grekokatolikami? Kiedy katolicy odzyskają zagrabione przez komunistów świątynie? – zapraszamy do obejrzenia rozmowy z księdzem biskupem seniorem diecezji charkowsko-zaporoskiej Marianem Buczkiem.

 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie
..
Krzysiek
W kółko powtarza się problem cywilizacji. Z tej ciekawej rozmowy wynika że nie jest to problem religijny lecz cywilizacyjny i kulturowy. Nie może być żadenj syntezy pomiędzy tymi dwoma odmiennymi światami. Albo jeden wyprze drugi ale oboje zchamieją w obojętności wobec siebie.
Robert
Misje katolizacyjną to najpierw w Polsce należałoby przeprowadzić.
..
NAJNOWSZE FILMY
 


 


 


 


 
..
1
2
3
4
... 
81
 
 
baner
..
ZOBACZ RÓWNIEŻ
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.