Nasz kanał RSS
 
FILM POD PATRONATEM POLONIA CHRISTIANA
NASZE SERWISY
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 
 

Następny film
Sensacyjne odkrycie „Rzeczpospolitej". W Polsce działają organizacje międzynarodowe! [ZOBACZ VIDEO]

Trudno być dzieckiem w Polsce, trudno być też Wałęsą

Data publikacji: 2013-09-25 09:00
Data aktualizacji: 2013-09-27 13:38:00

W Polsce niezwykle trudno ostatnimi czasy być dzieckiem, państwo bowiem robi wszystko, by dzieci stały się państwowe. Państwo robi wiele również, by Lech Wałęsa był państwowym (symbolem), ale być byłym prezydentem w Polsce również nie jest łatwo. O tym wszystkim rozmawiają Krzysztof Gędłek i Krystian Kratiuk z portalu PCh24.pl.

 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie
..
Marek
Przestacie klepać bzury na temat zabieranych dzieci z domów,w których rodzice dzieci to alkoholicy itp. Czem nie badacie tych spraw tylko krzyczycie byle krzyczeć. Proszę zajechać do tych rodzin,a zobaczycie co te dzieci miałyby za życie?!! Mekę niezasłużoną!
Adam Dobrakowski
1:49 "Oczywiście odpukać"?!
..
NAJNOWSZE FILMY
 


 


 


 


 
..
1
2
3
4
... 
81
 
 
baner
..
ZOBACZ RÓWNIEŻ
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.