Nasz kanał RSS
 
FILM POD PATRONATEM POLONIA CHRISTIANA
NASZE SERWISY
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 
 

Szatan nie śpi! Pamiętaj o przyszłości. ZOBACZ VIDEO

Data publikacji: 2017-02-07 05:00
Data aktualizacji: 2017-03-01 12:27:00

Szatan bez przerwy próbuje wzbudzać niepokój w duszy każdego człowieka. Jednym ze sposobów na to jest nieustanne przypominanie o przeszłości, aby wmówić nam, że nigdy nie wydostaniemy się z niewoli grzechu. To fałsz, gdyż Boże Miłosierdzie może uwolnić każdego. Jak więc należy reagować na duchowe zaczepki złego? Materiał publikujemy dzięki uprzejmości ChurchMilitantTV.


   

 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie
..
cecylia
Rada - przyznać się do grzechu na spowiedzi św. , zadośćuczynić za popełniony grzech , oddać się w opiekę Miłosiernemu Bogu i nie oglądać się za siebie .
Andrzej Dominiak
Świetna porada, nigdy nie daj się uznać za pokonanego i nie mogącego nic zrobić, nie stawaj się ofiara, zły tylko na to czeka.Niech Bóg nas ma w opiece i zostańmy z naszym Ojcem na dobre i na złe.
..
NAJNOWSZE FILMY
 


 


 


 


 
..
1
2
3
4
... 
82
 
 
baner
..
ZOBACZ RÓWNIEŻ
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.