Nasz kanał RSS
 
FILM POD PATRONATEM POLONIA CHRISTIANA
NASZE SERWISY
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 
 

Następny film
Braun i Maciejewski o historii Polski cz. 2

Synodalne trzęsienie ziemi. Relacja z konferencji na UW

Data publikacji: 2014-12-08 07:00
Data aktualizacji: 2015-02-26 11:56:00

- Błędy rozprzestrzeniają się, gdy nie są atakowane i uderzane. Jeśli pozostawić je w spokoju, wtedy szybko się mnożą. Te niepotępione błędy wtargnęły w obrady Synodu – ostrzegał podczas warszawskiej konferencji pt. „Synodalne trzęsienie ziemi” prof. Roberto de Mattei.

 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie
..
Leo
+ Bóg zapłać. Czekałem na relacje. Dobra praca.
DM
Katolicy wierni nauce Kosciola sa dzis nazywani faryzeuszami przez samego Papieza. Wowczas pozostaje im nadzieja na wsparcie od wspolwiernych, ktorzy rowniez deklaruja wiernosc nauce, a nawet organizuja konferencje na temat kryzysu w Kosciele czy bolesnego skandalu, jakim okazal sie synod - i konsekwencji negatywnych i niemilosiernych wypowiedzi Papieza o wiernych nauce Kosciola. Po obejrzeniu polowy materialu, z bolem stwierdzam, ze nawet na tych konferencjach widac tak wielka powsciagliwosc w mowieniu prawdy o bledach synodu i Papieza, ze ci potepiani wierni nawet tu nie znajduja zdecydowanej obrony Kosciola i jasnosci. Nie nalezy wowczas zarzucac ludziom, ze dyskutuja w internecie. Jesli nie papiez, nie kardynal, nie teolog, nie filozof i katolicki publicysta, to kto ma byc wsparciem (oprocz Pana Jezusa)?
..
NAJNOWSZE FILMY
 


 


 


 


 
..
1
2
3
4
... 
82
 
 
baner
..
ZOBACZ RÓWNIEŻ
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.