Nasz kanał RSS
 
FILM POD PATRONATEM POLONIA CHRISTIANA
NASZE SERWISY
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 
 

Następny film
Uroczysta gala Targów Wydawców Katolickich. „Święty Franciszek odkłamany” wyróżniony!

Spotkanie z Eduardo Verastegui - gwiazdą "Cristiady"

Data publikacji: 2013-04-09 09:00
Data aktualizacji: 2013-09-06 15:09:00

W Rzeszowie odbyło się spotkanie z Eduardo Verastegui - gwiazdą "Cristiady". Aktor opowiadał o swoim stosunku do religii, walce przeciwko aborcji oraz przede wszystkim o brawurowej roli w znakomitym filmie "Cristiada".

 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie
..
Nika
Jaka szkoda, że o takich wydarzeniach dowiadujemy się dopiero po fakcie: wiedziałam o tym filmie jak jeszcze był w produkcji i polecałam obejrzenie bo sądząc po tym, kto zaangażowany i z jakich pobudek, wiadomo było, że będzie to coś szczególnego.
Beata
piekny film, super aktor. Polecam!
..
NAJNOWSZE FILMY
 


 


 


 


 
..
1
2
3
4
... 
82
 
 
baner
..
ZOBACZ RÓWNIEŻ
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.