Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   24   KWIETNIA   2018 r.

Św. Marii Pelletier
Bł. Mariana z Ratyzbony
 
 
 
 

Spotkanie z Eduardo Verastegui - gwiazdą "Cristiady"


Następny film
Radosław Pazura wsparł Polonia Semper Fidelis: małżeństwo to wielka odpowiedzialność

W Rzeszowie odbyło się spotkanie z Eduardo Verastegui - gwiazdą "Cristiady". Aktor opowiadał o swoim stosunku do religii, walce przeciwko aborcji oraz przede wszystkim o brawurowej roli w znakomitym filmie "Cristiada".


DATA: 2013-09-06 15:09:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Jaka szkoda, że o takich wydarzeniach dowiadujemy się dopiero po fakcie: wiedziałam o tym filmie jak jeszcze był w produkcji i polecałam obejrzenie bo sądząc po tym, kto zaangażowany i z jakich pobudek, wiadomo było, że będzie to coś szczególnego.
ponad 4 lata temu / Nika
 
piekny film, super aktor. Polecam!
ponad 5 lat temu / Beata
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 68 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.