Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   23   STYCZNIA   2018 r.

Św. Ildefonsa, biskupa
Bł. Wincentego Lewoniuka
 
 
 
 

Skandal! Znany reżyser kręci film szkalujący Polaków. Kogo tym razem „mordowaliśmy”?


Postępowy reżyser, modny aktor i wątpliwy historyk wspólnie pracują nad filmem szkalującym dobre imię narodu polskiego. Stracili jednak państwowe dotacje i nie mogą dokończyć swojego „dzieła”. Liczą na wsparcie z zagranicy. Zobacz reportaż POSTĘPOWEJ TV o filmie „Polacy. Zabić każdego”.

DATA: 2016-06-01 13:32:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

DOBRE!! Ale się uśmiałem. Ale z drugiej strony straszne - i tu mi nie do śmiechu. Panowie pokazują w groteskowy sposób co się dzieje, jeżeli chodzi o nagonkę na nas Polaków. Wszystko to zmierza w złym kierunku i obawiam się że przyjdzie czas że będziemy się tłumaczyć za II wojnę. Bo rządzący jakoś nie widzą problemu i grożących z tego konsekwencji.
10 miesięcy temu / Majkelos
 
Wstyd i hanba !!! Proponuje tworcom wizyte u psychiatry!!! KONIECZNIE!!! Albo rezygnacje z obywatelstwa polskiego !!! To chore pomysly, do czego zmierzajace??? Co chca osiagnac realizatorzy??? Plytka popularnosc ??? Nie moge pojac skad to zacietrzewienie ??? To nie Polacy !!! Wszystkiwe najgorsze okreslenia , ktorymi nie chce obrazac innych, Wam przysluguja !!!. WSTYD HANBA WSTYD HANBA WSTYD HANBA !!! P.S. Proponuje realizatorom refleksje i zadac sobie pytanie : czy ja jestem Polakiem??? Bo MY jestesmy przekonani , ze NIE jestescie !!! (Nadmieniam, ze nie jestem za PiSem ani zadna z partii !!! ) ZDRAJCY! ZDRAJCY! ZDRAJCY!
ponad 1 rok temu / ellucha54
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 62 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.