Nasz kanał RSS
 
NASZE SERWISY
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 
 

Skandal! Znany reżyser kręci film szkalujący Polaków. Kogo tym razem „mordowaliśmy”?

Data publikacji: 2016-05-30 08:00
Data aktualizacji: 2016-06-01 13:32:00

Postępowy reżyser, modny aktor i wątpliwy historyk wspólnie pracują nad filmem szkalującym dobre imię narodu polskiego. Stracili jednak państwowe dotacje i nie mogą dokończyć swojego „dzieła”. Liczą na wsparcie z zagranicy. Zobacz reportaż POSTĘPOWEJ TV o filmie „Polacy. Zabić każdego”.
 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie
..
ellucha54
Wstyd i hanba !!! Proponuje tworcom wizyte u psychiatry!!! KONIECZNIE!!! Albo rezygnacje z obywatelstwa polskiego !!! To chore pomysly, do czego zmierzajace??? Co chca osiagnac realizatorzy??? Plytka popularnosc ??? Nie moge pojac skad to zacietrzewienie ??? To nie Polacy !!! Wszystkiwe najgorsze okreslenia , ktorymi nie chce obrazac innych, Wam przysluguja !!!. WSTYD HANBA WSTYD HANBA WSTYD HANBA !!! P.S. Proponuje realizatorom refleksje i zadac sobie pytanie : czy ja jestem Polakiem??? Bo MY jestesmy przekonani , ze NIE jestescie !!! (Nadmieniam, ze nie jestem za PiSem ani zadna z partii !!! ) ZDRAJCY! ZDRAJCY! ZDRAJCY!
gea
Z uwagi na systematyczne ogłupianie społeczeństwa treściami z mediów, TA SATYRA MOŻE NIE BYĆ ZROZUMIANA. Mój wiekowy ojciec, czytelnik gejzerów wiedzy z G. Wyborczej ma tak zniekształcony odbiór rzeczywistości, że WIERZY iż Polacy mordowali, mordują i mordować będą. A przyczyną zła na świecie jest katolicyzm. Kiedy ostatnio przejrzałam tę żałosną gazetę, trafiłam na długi artykuł jakiegoś znanego ekologa, światowej sławy. Było w nim mnóstwo prawdziwych informacji o zanieczyszczeniu środowiska, wycinaniu lasów równikowych itp. W pewnym momencie trafiłam na zdanie: winni przeludnienia są katolicy, ponieważ nie stosują środków antykoncepcyjnych i SIĘ MNOŻĄ , doprowadzając do przeludnienia i zguby Planety, sic! Perfidia tego i jemu podobnych mediów polega na mieszaniu prawdy z gównoprawdą i dawkowaniu umysłowych trutek przez powolne sączenie
..
NAJNOWSZE FILMY
 


 


 


 


 
..
1
2
3
4
... 
68
 
 
 
...

Copyright by

STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ

IM. KS. PIOTRA SKARGI