Nasz kanał RSS
 
FILM POD PATRONATEM POLONIA CHRISTIANA
NASZE SERWISY
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 
 

Rząd chce karania kobiet za znęcanie się nad zwierzętami?

Data publikacji: 2017-01-26 11:00
Data aktualizacji: 2017-01-27 08:36:00

Prawo i Sprawiedliwość odrzuciło niedawno projekt ustawy zakazującej aborcji. Pracuje jednak nad innymi przepisami – znęcanie się nad zwierzętami ma być karalne! Czyż to nie paradoks?

 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie
..
Ewa
Jestem za karaniem kobiet mordujących swoje nienarodzone dzieci, ale także za!!! surowym karaniem i kobiet i mężczyzn za znęcanie się nad zwierzętami. Nie przeciwstawiajcie Państwo tych dwóch spraw, bo i jedno i drugie jest złem!!! Kochanie zwierząt i dbanie o ich prawa naprawdę nie jest czymś złym! Ktoś kto dręczy zwierzęta będzie też dręczył ludzi!
katolik
Jest mi wstyd jak tego słucham. Jestem katolikiem, przeciwnikiem aborcji, ale także znęcania się nad zwierzętami. Co ma jedno z drugim wspólnego? Znęcanie nad zwierzętami jest także przedmiotem rachunku sumienia. Zwierzęta zostały także stworzone przez Boga i człowiek został powołany do panowania nad nimi, ale nie niszczenia dzieła Bożego. Poza tym wiele morderców ludzi zaczynało od znęcania nad zwierzętami np. Karol Kot, który odkrył na wakacjach na wsi, że sprawia mu przyjemność widok zabijanych zwierząt. Przez takie stanowisko, przeciwnicy aborcji przedstawiani są jako sadyści. Jeżeli komuś nie przeszkadzają sadystyczne praktyki nad zwierzętami, to powinien się zastanowić nad swoim chrześcijaństwem. Poza tym zobaczcie na dzieci, to dowiecie się co jest normalne u człowieka, jak małe dziecko widzi psa, czy innego zwierzę, to pada pytanie, czy może go pogłaskać, a nie ukręcić mu głowę? Tu nie trzeba być katolikiem, ale wystarczy mieć wrodzoną empatie.
..
NAJNOWSZE FILMY
 


 


 


 


 
..
1
2
3
4
... 
82
 
 
baner
..
ZOBACZ RÓWNIEŻ
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres ko[email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.