Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   26   MAJA   2018 r.

Św. Filipa Neri
 
 
 
 

Rodzice, strzeżcie dzieci przed diabłem! On jest gotów na wszystko


Jeśli jesteście katolickimi rodzicami, musicie zrozumieć przerażającą rzeczywistość, że istnieje diaboliczna kultura czekająca, by pożreć wasze dzieci żywcem i zemleć je na śmierć. Począwszy od rozrywki, aż po tzw. edukację ta demoniczna kultura pożąda waszych dzieci i ślini się na ich widok - nie chodzi jej jedynie o ich ciała, ale co ważniejsze - o ich dusze.


Film opublikowany dzięki uprzejmości ChurchMilitantTV.

POLSKIE NAPISY PO WŁĄCZENIU


DATA: 2017-09-21 09:39:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Wracanie do średniowiecza oraz zabobonów.Mity,mity i jeszcze raz mity!
7 miesięcy temu / nn
 
Święty Ojciec Pio wypowiedział niegdyś prorocko brzmiące / nie starczy dzieciom łez , by płakać nad błędami swoich matek / ... No i nadeszło to pokolenie . Sama biję się w piersi , mimo dobrych chęci i inicjatyw , błędów nie udało się uniknąć .... We własnej naiwności i opieszałości . Ponadto dochodzi wróg skryty w szkole , w kolegach i koleżankach , w mediach . Tylu dziś wychowawców i nauczycieli ! Kąkol zostaje wysiany , diabeł niezidentyfikowany ! Pozostaje modlitwa , która nie zawodzi ! I oczekiwanie cudu od Niepokalanej , Bolesnej i zapłakanej , bo tyle Jej dzieci w siną dal , odchodzi... Módlmy się i starajmy się wspomagać młode matki , jakże często w tym co robią ... w wychowywaniu pociech , jakby bezradne i zagubione ....
8 miesięcy temu / MariaPietrzak
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 71 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.