Nasz kanał RSS
 
FILM POD PATRONATEM POLONIA CHRISTIANA
NASZE SERWISY
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 
 

Rodzice, strzeżcie dzieci przed diabłem! On jest gotów na wszystko

Data publikacji: 2017-09-19 08:00
Data aktualizacji: 2017-09-21 09:39:00

Jeśli jesteście katolickimi rodzicami, musicie zrozumieć przerażającą rzeczywistość, że istnieje diaboliczna kultura czekająca, by pożreć wasze dzieci żywcem i zemleć je na śmierć. Począwszy od rozrywki, aż po tzw. edukację ta demoniczna kultura pożąda waszych dzieci i ślini się na ich widok - nie chodzi jej jedynie o ich ciała, ale co ważniejsze - o ich dusze.


Film opublikowany dzięki uprzejmości ChurchMilitantTV.

POLSKIE NAPISY PO WŁĄCZENIU

 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie
..
MariaPietrzak
Święty Ojciec Pio wypowiedział niegdyś prorocko brzmiące / nie starczy dzieciom łez , by płakać nad błędami swoich matek / ... No i nadeszło to pokolenie . Sama biję się w piersi , mimo dobrych chęci i inicjatyw , błędów nie udało się uniknąć .... We własnej naiwności i opieszałości . Ponadto dochodzi wróg skryty w szkole , w kolegach i koleżankach , w mediach . Tylu dziś wychowawców i nauczycieli ! Kąkol zostaje wysiany , diabeł niezidentyfikowany ! Pozostaje modlitwa , która nie zawodzi ! I oczekiwanie cudu od Niepokalanej , Bolesnej i zapłakanej , bo tyle Jej dzieci w siną dal , odchodzi... Módlmy się i starajmy się wspomagać młode matki , jakże często w tym co robią ... w wychowywaniu pociech , jakby bezradne i zagubione ....
MariaPietrzak
+Siostra Mary Ephrem / Rankiem 15 listopada 1956 r. Matka Boża nauczyła mnie tej krótkiej modlitwy: Przez Twoje Święte i Niepokalane Poczęcie, o Maryjo, broń nas od złego. (Matka Boża Ameryki , zatwierdzone ... Imprimatur: +Bp Paul Leibold, V.G ) / Przez Twoje Święte i Niepokalane Poczęcie, o Maryjo, broń nasze dzieci od złego ! Słowu Niepokalanej , amen !
..
NAJNOWSZE FILMY
 


 


 


 


 
..
1
2
3
4
... 
82
 
 
baner
..
ZOBACZ RÓWNIEŻ
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.