Nasz kanał RSS
 
FILM POD PATRONATEM POLONIA CHRISTIANA
NASZE SERWISY
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 
 

Następny film
Katowice: atak fanów satanistycznej muzyki na modlących się katolików

Rajd Husarii 2013

Data publikacji: 2013-08-30 10:00
Data aktualizacji: 2013-09-27 13:34:00

Zobacz niezwykły film z Kalwarii Zebrzydowskiej, w której zatrzymała się chorągiew husarska zmierzająca ku granicom Pierwszej Rzeczypospolitej. Skrzydlaci rycerze przemierzają Polskę by uczcić 330. rocznicę Wiktorii Wiedeńskiej.

 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie
..
UU.
W Wiedniu na gorze Kalenberg stoi kosciołek, w ktorym Sobieski wraz ze swoim wojskiem tuz przed bitwa uczestniczył we mszy sw. Jest tez w centrum Wiednia malenki plac KROLA JANA SOBIESKIEGO,ktory wcale nie swiadczy o tym,by wIEDENCZYCY (Austriacy) w szczegolny sposob czcili pamięć naszego krola. w JEDNYM Z PRZEWODNIKOW PO wIEDNIU (autora nie przypominam ) wrecz pisze sie,ze to potomek Habsburgow -Eugeniusz "zatrzymał horde turecka Kara Mustafy. Jakkolwiek na to nie patrzec nasz krol Jan odsiekl Wiedeń turkom przy pomocy słynnej husarii.
..
NAJNOWSZE FILMY
 


 


 


 


 
..
1
2
3
4
... 
82
 
 
baner
..
ZOBACZ RÓWNIEŻ
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.