Nasz kanał RSS
 
NASZE SERWISY
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 
 

Następny film
Jakub Gajda: Ideologia Rewolucji Islamskiej a irańska rzeczywistość 2016 roku

Prof. Chodakiewicz o ewolucji rewolucji

Data publikacji: 2013-07-03 14:00
Data aktualizacji: 2014-07-22 12:00:00

Prof. Marek Chodakiewicz opisuje ewolucję ideową nowych ruchów lewicowych i genezę pewnych utopijnych koncepcji, które w finale sprowadzały się do barbarzyńskich i antychrześcijańskich postulatów.

 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie
..
roman_dymitrak@outlook.com
Marks,Engels,lewica,lewactwo i ta cala holota;laczy ja biseksualizm.To jest tz milosc grupowa,popieranie wszelakich wynaturzen,zboczen itd.Zyje już dosyć długo,to co pisze jest sprawdzone życiowo,nie spodkalem przedstawiciela pochodzenia semickiego ,kt6ory by był hetero.To piata kolumna zla i zepsucia.
..
NAJNOWSZE FILMY
 


 


 


 


 
..
1
2
3
4
... 
74
 
 
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres kontakt@pch24.pl. Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.