Nasz kanał RSS
 
FILM POD PATRONATEM POLONIA CHRISTIANA
NASZE SERWISY
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 
 

Następny film
Między Newsami. Odcinek drugi

Półwiecze Vaticanum II. Ciągłość czy zerwanie?

Data publikacji: 2012-09-11 11:00
Data aktualizacji: 2013-09-06 14:43:00

Jak ocenić najdonioślejszą i najbardziej brzemienną w skutkach XX-wieczną reformę Kościoła? Na to oraz wiele innych pytań staramy się odpowiedzieć w najnowszym, 28. numerze dwumiesięcznika „Polonia Christiana”.

 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie
..
Simplex
Jeszcze nie czytałem tego numeru, ale od dawna powtarzam, ze CV II to katolicka "rewolucja francuska". Skutki zaczynają być coraz bardziej widoczne.
Leo
Ciekawie się zapowiada. Cenię PCh24 za dopuszczanie prawdy do głosu. Jaka skala tej prawdy to inna sprawa. Ważne jest dla mnie, że tu, prawdę dopuszcza się do głosu. Inne, zaborczo katolickie media "zaborczo" trzymają się pomysłów z lat 1957-1973. Wtedy ponoć wymyślono Świat, Kościół i Ucztę. Wyrażam wdzięczność za ten wysiłek który ukazuje Polakom, iż nasi przodkowie byli o wiele bardziej ciekawi i pomysłowi niż "przyducha" z połowy XX wieku.
..
NAJNOWSZE FILMY
 


 


 


 


 
..
1
2
3
4
... 
82
 
 
baner
..
ZOBACZ RÓWNIEŻ
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.