Nasz kanał RSS
 
FILM POD PATRONATEM POLONIA CHRISTIANA
NASZE SERWISY
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 
 

Następny film
Łączka - ostatni etap ZOBACZ PORUSZAJĄCY FILM O CMENTARZU WYKLĘTYCH

Polak z Kresów nic nie znaczy, gdy imigrant pragnie kasy - antyislamska manifestacja w Krakowie

Data publikacji: 2015-11-19 11:00
Data aktualizacji: 2015-12-31 11:15:00

18 listopada na krakowskim Rynku Głównym zgromadziły się setki, a może nawet tysiące osób. Na manifestację narodowców sprowadził ich jeden, wspólny cel - ochrona Polski przed zagrożeniem terrorystycznym, jakie płynie z przyjmowania islamskich imigrantów z Bliskiego Wschodu.

 

 


 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie
..
Sonia
Martwmy się o swoich rodaków którzy czekają na powrót do ojczyzny Ukraińcy banderowcy ,Czeczeni muzułmanie , Afryka ,Azjaci niech wracają do siebie ,ja też kiedyś byłam imigrantką za komuny do Niemiec ale jak podpisano demokrację przy okrągłym stole kazano mi opuścić Niemcy iż w Polsce nic mi nie grozi ,ja dziś mówię wszystkim obcym w mojej ojczyżnie wy musicie opuścić moją ojczyznę nie ma miejsca dla obcych Azjaci są też zagrożeniem dla nas nie uczą się języka Polskiego nie zatrudniają Polaków w swoich sklepach tylko swoich i wysyłają nasze pieniądze do swoich krajów ci ludzie nie są OBYWATELAMI UNII Wietnamczycy ,Chińczycy wszyscy muszą opuścić nasz kraj dość okradania Polski my nie musimy nikomu pomagać i nikogo przyjmować CO SZUKAJĄ ARABY w Polsce ? jakim prawem mają zezwolenie na budowę domów osiedli dla swoich to jest SKANDAL wygonić ich wszystkich im szybciej tym lepiej
jo
A brody mają jak Araby :P
..
NAJNOWSZE FILMY
 


 


 


 


 
..
1
2
3
4
... 
82
 
 
baner
..
ZOBACZ RÓWNIEŻ
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres kontakt@pch24.pl. Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.