Nasz kanał RSS
 
FILM POD PATRONATEM POLONIA CHRISTIANA
NASZE SERWISY
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 
 

Następny film
Europejski Kongres w obronie prześladowanych chrześcijan

Panie Prezydencie, czas odebrać zbrodniarzom ordery!

Data publikacji: 2013-08-01 08:00
Data aktualizacji: 2013-10-29 10:43:00

Do prezydenta Bronisława Komorowskiego trafił wniosek o odebranie orderów Virtuti Militari mordercom Żołnierza Wyklętego, Mariana Bernaciaka "Orlika". W kolejnym odcinku "Między newsami" Mateusz Ziomber i Krzysztof Gędłek apelują by ordery odebrać także tym zbrodniarzom, którzy znajdują się afiszu jak Wojciech Jaruzelski.

 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie
..
bolo
zabrać i to jak najszybciej.
J.O
Na więżna Miernika Siedzi biedak sobie W ciupie I czarny razowiec Chrupie! Czarną kawą Chleb popija, Która gorzko Się odbija! I tak cierpi Ten Polk chwatki, Co to chciał komunę Walnqć na łopatki! A kmuna,jak Komuna, Jeszcze krzepka I nie kuna!! Ale Miernik Żle ją zmierzył! Myśląc,że komnę Przeżył!! I w łeb dała Jego Miara!!! I na kark mu Wlazła kara!! Na komunę Nie ma miary!!! Ani też okrucha K a r y ! Choć są na nią Wokół chęci, To jej łba To jej łba Nikt nie ukręcił!!! I tak leci Żywot w dal! - Tylko mi Miernika żal! Bo jak trzeba Nie pomierzył! A w swej miarze Mocno wierzył!!! Jan Orawicz
..
NAJNOWSZE FILMY
 


 


 


 


 
..
1
2
3
4
... 
80
 
 
baner
..
ZOBACZ RÓWNIEŻ
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.