Nasz kanał RSS
 
FILM POD PATRONATEM POLONIA CHRISTIANA
NASZE SERWISY
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 
 

Następny film
Braki kadrowe na salonach? Wałęsy musi bronić autorytet… ze świata mody! ZOBACZ VIDEO

O ks. Lemańskim, narodowcach i Palikocie

Data publikacji: 2013-07-10 13:00
Data aktualizacji: 2013-10-02 10:29:00

Czy warto być posłusznym biskupowi, czy słuchać się "Wyborczej"? I kogo chce fotografować Palikot? O ks. Lemańskim i porażkach lewicy rozmawiają Krzysztof Gędłek i Łukasz Karpiel - redaktorzy PCh24.pl

 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie
..
Szutruknahhunte
Ciekawe czy p. Michnik pragnąłby aby jego dziennikarzy charakteryzowała "czupurność" i nieposłuszeństwo wobec zwierzchników? Na przykład w sprawie powiedzmy... POceny Okagłego Stołu?
m..
Zmiencie tytul bo strasznie brzymi obrazliwie dla narodowcow. A jesli chodzi o material to z wielkim zaciekawieniem obserwoje rozwoj waszego programu i z tego co widze jest coraz lepszy.
..
NAJNOWSZE FILMY
 


 


 


 


 
..
1
2
3
4
... 
81
 
 
baner
..
ZOBACZ RÓWNIEŻ
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.