Nasz kanał RSS
 
FILM POD PATRONATEM POLONIA CHRISTIANA
NASZE SERWISY
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 
 

Nic nie uzasadnia zabicia nienarodzonego dziecka!

Data publikacji: 2016-12-11 08:00
Data aktualizacji: 2016-12-14 08:07:00

Trudno w Ustawie Zasadniczej znaleźć "wartość", która uzasadniałaby zabicie dziecka na prenatalnym etapie rozwoju, u którego występuje podejrzenie wystąpienia ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia. Jest za to zakaz dyskryminacji i nakaz opieki nad osobami niepełnosprawnymi - przypomniała dr Joanna Banasiuk z Instytutu Ordo Iuris podczas "Kongresu wartości życia osób niepełnosprawnych - Niepełnosprawni dla życia", który odbył się 3 grudnia 2016 roku w Krakowie.

 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie
..
Kacha
A co uzasadnia zabicie narodzonego? Bo od tych informacji az glowa boli w ostatnim miesiacu ! Dzieci umierajace w potwornych bolach, bite, ponizane, glodzone! Najpierw obroncy zycia pomozcie tym narodzonym i cierpiacym a pozniej sie za embriony zabierajcie
Stormer
Zagrożenie zdrowia i życia matki jak najbardziej uzasadnia.
..
NAJNOWSZE FILMY
 


 


 


 


 
..
1
2
3
4
... 
82
 
 
baner
..
ZOBACZ RÓWNIEŻ
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.