Nasz kanał RSS
 
FILM POD PATRONATEM POLONIA CHRISTIANA
NASZE SERWISY
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 
 

Następny film
Ksiądz Piotr Skarga w radomskiej katedrze

Mit Komisji Edukacji Narodowej

Data publikacji: 2012-10-12 09:00
Data aktualizacji: 2013-09-06 14:45:00

Komisja Edukacji Narodowej powstała po to, by odsunąć od polskich dzieci Kościół, który miał w tamtych czasach największy wpływ na wychowanie młodego pokolenia. To był młot na reakcjonistów. Dziś jednak czci się ten dzień jako coroczne święto nauczycieli - przypomina w wykładzie wygłoszonym w Krakowie znany reżyser dokumentalista, Grzegorz Braun. 

 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie
..
Mieczsilver
Dzieje Polski można określić następującą sekwencją zdarzeń od HANDLU NIEWOLNIKAMI,poprzez RYCERSTWO do PRAWNICTWA. W trwającej WOJNIE O PIENIĄDZ opisanej przez Song Hongbinga po jednej stronie koalicja PETRODOLAROWA,a po drugiej ANTYDOLAROWA bazująca na powiększających się zasobach chińskiego złota. EURO zabiega o powiększenie wpływów europejskich przez pryzmat gospodarki niemieckiej. Jak w każdej wojnie trzeba mieć strategię,bo coraz bardziej okazuje się,że w swobodnym przepływie środków finansowych KAPITAŁ ma swoją NARODOWOŚĆ.? Zatem jaka ma być strategia POLSKA wobec również SEMITYZACJI EUROPY poprzez ISLAMIZACJĘ jako Konia Trojańskiego żydowskiego terroryzmu?!Doświadczamy procesu od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniuj rosyjski rasizm,do ŻYDOBANDERYZMU,który też odwołuje się do antypolskich,bandyckich korzeni intensyfikując militaryzację handlu wojną i pokoje.Aby lepiej zrozumieć globalizm z wiarą w WOLNY RYNEK można dostosować słownik Bertranda Russel
Piotr
reformacja, rewolta(rewolucja) francuska, komisja edukacji narodowej, demokracja ludowa i niestety, piszę to z wielkim bólem serca unia europejska,ale także, islamizacja europy pieszczotliwie zwana falą uchodzców, czy wreszcie ostatnie wynalazki tj. ideologia gender, aborcja, eutanazja, in vitro.... to wszystko to są bękarty tej samej bestii- Neopogaństwa, której jedynym zadaniem jest dobić w człowieku resztki sumienia... tylko tyle i aż tyle
..
NAJNOWSZE FILMY
 


 


 


 


 
..
1
2
3
4
... 
81
 
 
baner
..
ZOBACZ RÓWNIEŻ
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.