Nasz kanał RSS
 
FILM POD PATRONATEM POLONIA CHRISTIANA
NASZE SERWISY
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 
 

Następny film
Płatnerz, fachowiec poszukiwany

Między Newsami. Odcinek pierwszy

Data publikacji: 2013-05-29 10:00
Data aktualizacji: 2013-09-06 15:14:00

Prezentujemy pierwszy odcinek naszego nowego cyklu "Między Newsami". Na razie jest to wersja beta :) Planujemy co tydzień publikować tego typu przegląd informacji redaktorów PCh24.pl! Rozwijamy PCh TV i liczymy na Państwa wsparcie!

 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie
..
Piotr PX
Gruzini są normalni, bo ich kościół choć jest schizmatycki, nie sprzedał swojej wiary za garść współczesnych srebrników... podejrzewam że z tamtejszych "ambon" nie czadzi socjalizm, i prawa człowieka a poprostu Ewangelia... feel the difference
Maria Antonina
To może być jeden z najlepszych programów informacyjnych w necie. Mam nadzieję, że wersji docelowej, niebeta, będzie się dało słuchać bez słuchawek. No i zmieńcie fotele, one się nadają tylko dla bardzo wysokich osób. Pan Krzysztof Gędłek prezentuje się w tym meblu nie najlepiej.
..
NAJNOWSZE FILMY
 


 


 


 


 
..
1
2
3
4
... 
81
 
 
baner
..
ZOBACZ RÓWNIEŻ
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.