Nasz kanał RSS
 
FILM POD PATRONATEM POLONIA CHRISTIANA
NASZE SERWISY
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 
 

Michalkiewicz, Skiba, Doerre - Czy Polskę stać na niepodległość?

Data publikacji: 2016-04-19 14:00
Data aktualizacji: 2016-04-25 10:48:00

Polska staje przed wyzwaniem ochrony swojej wolności. Czy szansą dla naszego kraju jest realizacja koncepcji „Międzymorza”?  Zapraszamy do obejrzenia dyskusji redaktorów Stanisława Michalkiewicza, Sławomira Skiby oraz Piotra Doerre.

 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie
..
BB
Wsród obecnych na sali w trakcie konferencji i kuluarach można było wielkokrotnie usłyszeć wypowiedzi, pytania i komentarze typu "co by było gdyby", a niektóre wprost sugerowały jakiś wyidealizowany plan naprawy państwa. Pokazuje to raczej smutny obraz tego w jakim kryzysie intelektualnym znalazł się człowiek - odklejony brutalnie od rzeczywistości. Nie tędy droga. Receptą jest faktycznie to co mówił p. red. Skiba - o odrodzeniu moralnym, jak również r e a l i s t y c z n a filozofia i polityka, co jest swoistą "Linią Maginota", broniącą przed "pełnym natarciem" komunizmu, o którym mówił p. Michalkiewicz.
Krzysiek
Bardzo dobry wykład, im więcej takich tym lepiej dla nas wszystkich. Trafne spostrześenie o tych "żandarmach" pana Doerre. Potrzebna jest prawdziwa propaganda historyczna o relacjach mocarstw biorących udział w Wielkiej Wojne lub Wojnach XX i XXI wieku. Na obecnych polityków nie ma za bardzo co liczyć ale następne pokolenia można prawidłowo wychować to znaczy na realnej filozofii, prawdziwej histori i religji. I tak będziemy mieli zdrowych profesorów, nauczycieli, polityków, bankirów, przemysłowców, biskupów, kapłanów itd.
..
NAJNOWSZE FILMY
 


 


 


 


 
..
1
2
3
4
... 
80
 
 
baner
..
ZOBACZ RÓWNIEŻ
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.