Nasz kanał RSS
 
FILM POD PATRONATEM POLONIA CHRISTIANA
NASZE SERWISY
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 
 

Michael Voris o „protestanckim Jezusie”. ZOBACZ VIDEO

Data publikacji: 2017-04-04 07:00
Data aktualizacji: 2017-04-06 10:13:00

Protestancki Jezus nie jest obecny w Eucharystii. Nie ustanowił On formalnego widzialnego Kościoła ani żadnych sakramentów. Nie ma zdania na temat aborcji, rozwodów, „małżeństw” jednopłciowych czy też „kobiet-księży”. Skąd w związku z tym stwierdzenie, że katolicy i protestanci czczą tego samego Jezusa?

 

Warto odpowiedzieć sobie na to pytanie w obliczu 500. rocznicy reformacji.

 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie
..
5oo lat lucyfera na Ziemi !
"Protestancki Jezus" to Martin Luter .
Zapituke
W czasach gdy już Jan Paweł II pokazał że nawet z buddystami można wejść w dialog, niemożliwe jest cofnięcie Kościoła do średniowiecza, ponieważ nie może on pozwolić sobie na utratę większości wiernych. Obecny Papież na szczęście zdaje sobie sprawę że Kościół w dobie rozwoju nauki nie może sprawować kontroli nad wyjaśnianiem zjawisk przyrody i musi dostosowywać swoje dogmaty do rozwijającej sie cywilizacji. Chwała Bogu że takich przedsoborowych ortodoksow jak pan z filmu jest mniejszość. Mimo to wstyd mi za nich.
..
NAJNOWSZE FILMY
 


 


 


 


 
..
1
2
3
4
... 
81
 
 
baner
..
ZOBACZ RÓWNIEŻ
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.