Nasz kanał RSS
 
FILM POD PATRONATEM POLONIA CHRISTIANA
NASZE SERWISY
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 
 

Michael Voris o polskich katolikach: czy uratują Kościół?

Data publikacji: 2016-12-13 11:00
Data aktualizacji: 2017-03-01 12:22:00

UE domaga się, by narody takie jak Polska przyjęły jej program i zaakceptowały aborcję, „prawa” homoseksualne. I choć istnieje opór wobec takich nacisków, nie jest on tak silny, jak być powinien – ocenia Michael Voris. Jak dodaje, komunizm, niedostatki spowodowały, że część Polaków czuje potrzebę odrzucenia przeszłości i uczyni wszystko, by stać się nowożytnym narodem. Niestety, owo odrzucenie obejmuje poluzowanie moralnego wpływu Kościoła katolickiego.

 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie
..
Golden
Dear Mr Voris, How is it possible that you mentioned the gey parade about which nobody in Poland thinks or cares but you did not notice the last event when the Poles accepted Christ as their King and the Lord? Or this long speech of yours about the EU. Yes, to make it short: we have to fight them on many fields, but still - we open churches, not close them like in the "wild west" Europe...
..
NAJNOWSZE FILMY
 


 


 


 


 
..
1
2
3
4
... 
82
 
 
baner
..
ZOBACZ RÓWNIEŻ
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.