Nasz kanał RSS
 
FILM POD PATRONATEM POLONIA CHRISTIANA
NASZE SERWISY
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 
 

Marsz, który może odmienić oblicze świata!

Data publikacji: 2017-05-14 06:00
Data aktualizacji: 2017-05-15 01:06:00

Już w niedzielę 21 maja ulicami Królewskiego Krakowa przejdzie Marsz dla Życia i Rodziny. Nie może Cię na nim zabraknąć! Ten niezwykły Marsz może naprawdę dużo zmienić. Przyjdź koniecznie!
 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie
..
do NN
Jak w średniowieczu pochody? Czyli swoją ukochaną komunę, z pochodami 1-majowymi, NN uważa za średniowiecze? Daremne są te wypociny NN. Ten jego wysiłek powinien być wykorzystany bardziej pożytecznie.Powinien uprawiać nieużytki,a nie tworzyć wpisy o jałowym celu. Przynajmniej w pracy fizycznej by się sprawdził.
Michu.
Popieram marsz, który będzie przeciwwagą dla czarnych marszów. Uczestnikom życzę słonecznej pogody.
..
NAJNOWSZE FILMY
 


 


 


 


 
..
1
2
3
4
... 
82
 
 
baner
..
ZOBACZ RÓWNIEŻ
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.