Nasz kanał RSS
 
FILM POD PATRONATEM POLONIA CHRISTIANA
NASZE SERWISY
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 
 

Kto broni dostępu do broni

Data publikacji: 2016-12-02 08:00
Data aktualizacji: 2016-12-13 11:32:00

Formalnie w Polsce obywatele mają dostęp do broni palnej. Realnie możliwość samodzielnej obrony własnej rodziny i domu jest mocno utrudniona. W obliczu wzrostu zainteresowania strzelectwem rządzący zmianie obecnej sytuacji prawnej mówią twarde i zdecydowane „zobaczymy”.
  

 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie
..
Stroke
Posiadanie broni jest PRAWEM i (ponieważ nie żyjemy w doskonałym świecie) OBOWIĄZKIEM każdego obywatela (narodowości polskiej) naszego kraju. Obyśmy nigdy nie musieli tej broni użyć w obronie naszej czy kogokolwiek innego. Ale też, żeby nie doprowadzić do: "mądry Polak po szkodzie". Znamienne, że przeciwnikiem posiadania broni jest heretyk "Michu". Coś na rzeczy, że gdy człowiek traci rozum w kwestiach wiary i zapiera się Boga to głupieje do imamentu także w sprawach życiowych.
rufur
Czesi zmieniają swoją konstytucję żeby dać ludziom dostęp do broni zanim obejmie nas blokada unijna, która całkowicie nas ubezwłasnowolni przed działaniami i pomysłami lewaków, którzy dopuścili do zalania Europy przez walczących o bogatsze tereny, chorych z nienawiści bojowników z ISIS. Panie Macierewicz, czyżby Pan zapomniał, że "za komuny" było przysposobienie wojskowe i każdy w szkole średniej i na studiach strzelał z KBKS i jest obeznany z taką bronią, tylko nie może nawet takiej, nie mówiąc już o krótkiej zdobyć. Nawet lewackie media nie poczynały by sobie tak odważnie mając świadomość, że nawołują do ataków na Polaków, którym może się wyczerpać cierpliwość do nadstawiania drugiego policzka. Poza tym ISIS KIEDYŚ wejdzie i do Polski, a z drugiej wschodniej strony jest tylko "rynna" SEJMIE NASZ DAJCIE "SUBITO" DOSTĘP DO BRONI, bo za kilka lat może być za późno!
..
NAJNOWSZE FILMY
 


 


 


 


 
..
1
2
3
4
... 
81
 
 
baner
..
ZOBACZ RÓWNIEŻ
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.