Nasz kanał RSS
 
FILM POD PATRONATEM POLONIA CHRISTIANA
NASZE SERWISY
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 
 

Ks. Oko ostrzega. Czytanie „Tygodnika Powszechnego” grozi utratą wiary

Data publikacji: 2017-03-16 06:00
Data aktualizacji: 2017-03-16 15:55:00

Judaszowo-kainowe postępowanie, zaangażowanie w promocję homoherezji, oraz wrogiej Kościołowi ideologii gender, prześladowanie wiernych katolickiej nauce moralnej – ks. prof. Dariusz Oko demaskuje prawdziwe oblicze „Tygodnika Powszechnego”.

 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie
..
Anna
Obecność w PCh24.pl wypocin takichm osobników jak ten NN to jest sprawa niewskazana dla pisma katolickiego.Czy w Polsce za mało mamy od lat czerwonego plugastwa na stronicach różnych bolszewickich szmatławców,TV i ich rozgłosni radiowych? Jeszczy tutaj muszą nam włazić ze swoimi czerwonymi bałamutami?! Jesteśmy w tej sprawie zagubieni!
K.O
Tutaj w tych komentarzy wypływa to,że to medium katolickie nachodzą także komuszki.Ja sie dziwię, że redakcja PCh24.pl publikuje te wypociny czerwonych. Ci czerwoniacy mqaj swoja Trybunę pt.Gazeta Wyborcza. Tutaj nam tych ich czerwonych zajadów nie potrzeba! Maja nad nami przewagę w obłudnikach TV,prasie; radiu i jeszcze ich tutaj nie brakuje. Czas stuknąc sie w nasze prawicowe i katolickiem głowey! OK?!
..
NAJNOWSZE FILMY
 


 


 


 


 
..
1
2
3
4
... 
81
 
 
baner
..
ZOBACZ RÓWNIEŻ
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.