Nasz kanał RSS
 
FILM POD PATRONATEM POLONIA CHRISTIANA
NASZE SERWISY
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 
 

Konserwatyzm, patriotyzm, wolny rynek. Sejm Dzieci i Młodzieży czarnym snem Michnika

Data publikacji: 2017-06-02 14:30
Data aktualizacji: 2017-06-06 07:55:00

XXIII Sesja Sejmu Dzieci i Młodzieży przejdzie do historii. 1 czerwca roku 2017 to dzień klęski polskojęzycznych lewicowców i zwolenników „postępu”. Ogromna część przemawiającej w polskim parlamencie młodzieży pokazała, że bliskie są jej prawdziwe wartości, przed którymi od lat ostrzega Adam Michnik, „Gazeta Wyborcza” i inne rewolucyjne ośrodki.
 

 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie
..
iksjack
Obawiam się , że ta patriotycznie wychowana młodzież zostanie oszukana przez starszych i mądrzejszych i zutylizowania przez rzucenie na jakiś ofiarny stos.
Emil M.
Nie dajcie się nabrać! Wystarczy, że Redakcja się nabrała... Kto organizuje "sejm dzieci"? Fundacja Centrum Edukacji Obywatelskiej. To oni dobierają zarówno "posłów" jak i tematy obrad dla nich. Przez wiele lat było o cudownej integracji z kochaną Unią Europejską, o ekologii i tym podobne. Fundacja CEO od lat współpracuje z Fundacją AGORA! Twórcom CEO daleko od konserwatyzmu, patriotyzmu itp. Ich ideały są bardziej zbieżne z ideami "społeczeństwa otwartego" p. Sorosa. W 2011r. (p)rezydent Komorowski odznaczył ich orderami. A teraz nagle (ten rok i poprzedni) zmiana tematów i takie kwiatki jak te na filmie. Czy myślicie, że organizatorom pierwszy raz nie udało się zarekrutować "posłów" o politpoprawnych poglądach? Czy raczej ten film pokazuje, że CEO z jakiegoś powodu serwuje nam "konserwatyzm, patriotyzm..."? Z jakiegoś powodu Agora sponsorowała film też "Wołyń". To się nazywa obróbka mięsa (armatniego), żeby mięso samo rwało się do broni i do wojny. Nie dajmy się!
..
NAJNOWSZE FILMY
 


 


 


 


 
..
1
2
3
4
... 
81
 
 
baner
..
ZOBACZ RÓWNIEŻ
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.