Nasz kanał RSS
 
NASZE SERWISY
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 
 

Komu przeszkadza arcybiskup Jędraszewski?

Data publikacji: 2017-01-26 07:00
Data aktualizacji: 2017-01-30 08:57:00

Już 28 stycznia odbędzie się ingres arcybiskupa Marka Jędraszewskiego do katedry wawelskiej. Po ogłoszeniu decyzji o nominacji papieża Franciszka media dawały wyraz swojemu wielkiemu zaskoczeniu. Dlaczego? Odpowiedź w nowym programie PChTV: #kruchta. 

 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie
..
powstaniec
Cz2/ Miejsce "spowiedzi" dorosłej już wówczas kobiety: Ośrodek leczenia nerwic. Nie pisz zatem Jagodo dyrdymałów o celibacie i zewie natury, bo nie masz o tych sprawach bladego pojęcia, a powtarzasz "opinie",czytaj:komsomolski bełkot wrogów Kościoła Katolickiego! Nie mierz moralności innych swoją żałosną miarą! Poczytaj lepiej żywoty takich świętych, jak Św. Ojciec Pio, św. Charbel z Libanu, to Ci szczęka opadnie na same...buty!! A tą kobietę, której wyznania poznałem wraz z innymi uczestnikami Ośrodka,skrzywdził nie jakiś moher,czy sukienkowy, jak cynicznie,szyderczo,wulgarnie i po chamsku plują na kapłanów menele i ateistyczne polskie bolszewickie kanalie,zaciekli wrogowie Chrystusa, Kościoła i ludzi kochających Boga,a jej własna mamusia dopuszczająca swego niewyżytego seksualnie knura także do swego DZIECKA! Bolszewicka "ETYKA" krasnoarmiejców, którzy ZAMIENIALI OCHOCZO OKUPANTA GIERMANCA na OKUPANTA SOWIETA i II RP na 45-letnią KOLONIĘ STALINA...
Klecha
przestancie mamic baranków
..
NAJNOWSZE FILMY
 


 


 


 


 
..
1
2
3
4
... 
78
 
 
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.