Nasz kanał RSS
 
FILM POD PATRONATEM POLONIA CHRISTIANA
NASZE SERWISY
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 
 

Następny film
Grzegorz Braun i Gabriel Maciejewski o książkach z cyklu "Baśń jak niedźwiedź"

Kim są poliamoryści?

Data publikacji: 2013-07-02 14:00
Data aktualizacji: 2013-09-10 20:03:00

Czy wiedzą Państwo kim są poliamoryści? Czy słyszeli Państwo o nienormatywnej monogamii? Czy kazirodztwo już wkrótce będzie zalegalizowane? O granicach absurdu politycznej poprawności i promocji libertyńskiego stylu życia rozmawiają Krystian Kratiuk i Krzysztof Gędłek - redaktorzy PCh24.pl.

 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie
..
Epimeteusz
"Poliamoria" to słowo w języku nadwiślańskim (Kraj Nadwiślański - państwo okupujące Polskę od roku 1944). W języku polskim owa poliamoria to po prostu stara poczciwa rozpusta. I tak to należy nazywać. PS Szanowni Panowie Redaktorzy: skrót "TV", w języku nadwiślańskim czytany jako "tiwi", w języku polskim czyta się jako "tefau".
folioamor
oni sobie jaja robią, prawda?
..
NAJNOWSZE FILMY
 


 


 


 


 
..
1
2
3
4
... 
81
 
 
baner
..
ZOBACZ RÓWNIEŻ
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.