Nasz kanał RSS
 
FILM POD PATRONATEM POLONIA CHRISTIANA
NASZE SERWISY
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 
 

Kiedyś wiedzieliśmy, jak odpowiadać na ataki islamu

Data publikacji: 2017-08-18 06:00
Data aktualizacji: 2017-08-18 09:46:00

Europa potrzebuje nowej krucjaty! Inaczej świat islamu do reszty zniszczy Stary Kontynent – przekonują niektórzy. Kolejne ataki terrorystyczne pokazują, że zdecydowana odpowiedź jest koniecznością. Co wobec tego robić? Zorganizować wyprawę krzyżową? Tak! Ale czy naprawdę wiemy, czym były wyprawy krzyżowe?

 

Wypowiedzi profesorów zostały nagrane w Muzeum Historycznym Miasta Krakowa po spotkaniu z cyklu Krakowskie Kolokwium poświęconemu wyprawom krzyżowym (wyprawy krzyżowe – powód do dumy czy wstydu?), jakie odbyło się 13 grudnia roku 2016 w Krakowie.

  

 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie
..
Polak
Jak Europa zachodnia już dawno złamała kręgosłup morlany i nie widza co się świeci w ich krajach. A to jest wojna i są podbijani...
Megi
Wiedzieliśmy jak odpowiadać na ataki islamu,bo wiedzieliśmy kim jest Bóg,i twór Mahometa allah.Wiedzieliśmy jak odpowiadać na ataki islamu,bo wiedzieliśmy,że to demon pustyni zaciekły wróg niewiernych.Przede wszystkim Ceniliśmy sobie istnienie w naszym życiu Boga. Kto bezcześcił naszą wiarę,nie szanował naszych wartości i hańbił sacrum Kościoła Chrystusowego,ten spotykał się z odważnym i zdecydowanym non possumus..dzisiaj niestety NIE ISTNIEJE OBRONA BOGA,bo władcy tego świata udało się otumanić świeckich i duchownych chrześcijan Europy,że islam jest religią tego samego Boga.Diabelski ekumenizm doprowadził do tego,że przy ołtarzu Pańskim szatan jest szanowany i za boga uważany i w imię fałszywego miłosierdzia,które jest idealną imitacją Bożego miłosierdzia,które jak wiemy jest MIŁOŚCIĄ daną tylko dla zrywających ze śmiertelnym grzechem,czyli dla tych którzy wypowiadają walkę z szatanem...islamiści NIE ZRYWAJĄ z allahem,NIE NAWRACAJĄ SIĘ,a hierarchowie KK lekceważą ich ZBA
..
NAJNOWSZE FILMY
 


 


 


 


 
..
1
2
3
4
... 
82
 
 
baner
..
ZOBACZ RÓWNIEŻ
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.