Nasz kanał RSS
 
FILM POD PATRONATEM POLONIA CHRISTIANA
NASZE SERWISY
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 
 

Joanna Banasiuk: posłowie pytali o jakiś wyimaginowany projekt, nie o STOP ABORCJI

Data publikacji: 2016-09-23 19:00
Data aktualizacji: 2016-09-26 09:30:00

Doktor Joanna Banasiuk, przedstawicielka Ordo Iuris, która przedstawiła w Sejmie projekt ustawy o całkowitym zakazie aborcji skomentowała w rozmowie z PCh24.pl debatę nad propozycją wprowadzenia prawa ratującego bezbronne dzieci. Zachęcamy do obejrzenia rozmowy, jak również do przeczytania poruszającego przemówienia pani doktor, wygłoszonego w czwartek na sali sejmowej. 
 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie
..
Antyadolf
Bardzo mądra kobieta a pseudokatolicy z tzw.partii konserwatywnej to zwykli tchórze
drh
@radca Ble ble ble, ble ble ble, ble ble ble - treść twojego wpisu. Przestań kłamać, doskonale wiadomo "do którego bytu się odnosi", tylko tacy ideolodzy jak ty zwodzą, kręcą i manipulują, aby zniekształcić i zafałszować rzeczywistość. To nie "Samoświadomość" decyduje o tym czy ktoś jest człowiekiem czy nie.
..
NAJNOWSZE FILMY
 


 


 


 


 
..
1
2
3
4
... 
82
 
 
baner
..
ZOBACZ RÓWNIEŻ
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.