Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   25   MAJA   2018 r.

Św. Grzegorza VII
Św. Bedy Czcigodnego, Doktora Kościoła
 
 
 
 

Jerzy Skoczylas zaprasza do Krakowa na Marsz dla Życia


Następny film
Czego uczą nas Ojcowie Pustyni?

Krakowski Marsz dla Życia rozpocznie się 1 czerwca. Zobacz jak znany artysta, współtwórca kabaretu Elita, uczestnik kampanii "Nie wstydzę się Jezusa", zachęcał do udziału w zeszłorocznym marszu.


DATA: 2014-05-29 08:05:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

inicjatywa chwalebna ale ponawiam pytanie: czy Pan Skoczylas nadal reprezentuje władze PO (był radnym PO) we Wrocławiu???
ponad 5 lat temu / ciekawy
 
Piękny apel. Aż serce rośnie i rodzi się nadzieja. Bardzo biedni,smutni, ubodzy są ludzie, którzy nie znając nauk i troski Nauczyciela Jezusa Chrystusa, beznamiętnie odrzucają jego przsłanie. BOŻE, CHROŃ POLSKĘ.
ponad 5 lat temu / marekb54
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 71 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.