Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   20   LISTOPADA   2017 r.

Św. Rafała Kalinowskiego
Św. Feliksa Walezjusza
 
 
 
 

Jerzy Skoczylas zaprasza do Krakowa na Marsz dla Życia


Następny film
Michael Voris o „posoborowych agentach diabła”. ZOBACZ VIDEO

Krakowski Marsz dla Życia rozpocznie się 1 czerwca. Zobacz jak znany artysta, współtwórca kabaretu Elita, uczestnik kampanii "Nie wstydzę się Jezusa", zachęcał do udziału w zeszłorocznym marszu.


DATA: 2014-05-29 08:05:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

inicjatywa chwalebna ale ponawiam pytanie: czy Pan Skoczylas nadal reprezentuje władze PO (był radnym PO) we Wrocławiu???
ponad 4 lata temu / ciekawy
 
Piękny apel. Aż serce rośnie i rodzi się nadzieja. Bardzo biedni,smutni, ubodzy są ludzie, którzy nie znając nauk i troski Nauczyciela Jezusa Chrystusa, beznamiętnie odrzucają jego przsłanie. BOŻE, CHROŃ POLSKĘ.
ponad 4 lata temu / marekb54
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 58 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 
 

 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.

 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI