Nasz kanał RSS
 
FILM POD PATRONATEM POLONIA CHRISTIANA
NASZE SERWISY
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 
 

Jaki masz powód żeby nie przyjść na Marsz dla Życia i Rodziny?

Data publikacji: 2015-05-25 07:00
Data aktualizacji: 2015-06-10 10:43:00

Marsze są przede wszystkim świętem rodzin – stanowią okazję do tego, by publicznie manifestować radość z posiadania rodziny, by spotkać osoby, z którymi dzielimy te same wartości i zarażać innych swoim szczęściem. Na Marsze dla Życia i Rodziny zaprasza Anna Borkowska-Kniołek z Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny.

 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie
..
polny wolak
Mieszkam na zadupiu z dala od tzw. cywilizacji. To jest mój jedyny powód.
Hen
Witam, jestem pod wielkim wrażeniem tej akcji, trzymam za Was kciuki. Nie uczestniczyliśmy w tym marszu, ponieważ nie dysponowaliśmy wolnym czasem. Od kilku lat walczymy poprzez modlitwy za duszę naszego syna, który niestety jest diabelsko opętany co potwierdziło się podczas egzorcyzmu.Popieram Waszą akcję w 100 % trzymajcie się i nie dajcie się zwieść bo jesteście na najlepszej drodze jaką można było sobie wybrać.
..
NAJNOWSZE FILMY
 


 


 


 


 
..
1
2
3
4
... 
82
 
 
baner
..
ZOBACZ RÓWNIEŻ
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.