Nasz kanał RSS
 
FILM POD PATRONATEM POLONIA CHRISTIANA
NASZE SERWISY
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 
 

Następny film
Miesięcznikowi „Znak” przeszkadza polski katolicyzm

Homoideologia atakuje Kościół! PRZYPOMINAMY WYWIAD Z KS. DARIUSZEM OKO

Data publikacji: 2016-09-07 10:00
Data aktualizacji: 2016-09-07 10:46:00

Homoherezja to odrzucenie nauczania Kościoła, czyli wiary świętej i przyjęcie tego, co głosi homolobby - uważa ks. Dariusz Oko. Przypominamy - w kontekście rozpoczęcia przez homolobby we współpracy z tzw. katolikami otwartymi skandalicznej kampanii społecznej - rozmowę opublikowaną w 2013 r.

 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie
..
powstaniec
Gdzie ciąg dalszy mojej opinii, tj. część 2 i 3??? Proszę mi powiedzieć/napisać, dlaczego się NIE UKAZAŁY???????? Na czerwono ukazuje się jakiś ...BŁĄD PLUS ...NUMER ONEGOŻ BŁĘDU... Czyżby to był jeden z tzw. błędów i wypaczeń ...odprysków NIESŁAWNEGO KULTU JEDNOSTKI? Ale skąd on tutaj, po tylu latach, ta joj, ja nie kapuję, zupełnie moje baciary z podwórka, nie kapuję i JUŻ!!
powstaniec
Cz. 3/ Nagrodą gwarantowaną przez samego Josifa Dżugaszwili vel Stalina, dla sołdatów utrudzonych "WYZWALANIEM" POLSKI i innych krajów Europy Środk.-Wschodniej, zwanych potem pieszczotliwie DEMOLUDAMI, były należące się tym gierojom rozrywki seksualne, zwane przez wyzwalanych tubylców, nie wiedzieć czemu, ot tak bez poczucia humoru, po burżujsku, gwałtami. Ten rodzaj skonsumowanej przez liczne zastępy krasnoarmiejców premii, zalegalizowanej przez Wodza na Kremlu, przez Słoneczko Ludzkości, dotknął ponad 100 tys. Polek w wieku od ...6 do 74 lat!! Niemki były bardziej uprzywilejowane, jako że to proletariackie "wyróżnienie" spotkało aż 2 mln obywatelek III Rzeszy, tj. 10 razy więcej niż Polek!! To "wyróżnienie" wynikało pewnie z wielkiej przyjaźni wodzów Adolfa i Josifa lat 1939-1941, zakłóconej rozdmuchanymi niepotrzebnie przez złych ludzi nieporozumieniami rodzinnymi tych dwóch ..GENIUSZY EURO-AZJI!!
..
NAJNOWSZE FILMY
 


 


 


 


 
..
1
2
3
4
... 
82
 
 
baner
..
ZOBACZ RÓWNIEŻ
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres kontakt@pch24.pl. Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.