Nasz kanał RSS
 
FILM POD PATRONATEM POLONIA CHRISTIANA
NASZE SERWISY
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 
 

Następny film
Prof. Mieczysław Ryba: „Katolicyzm w życiu społecznym w ujęciu ks. Piotra Skargi”

Historię trzeba napisać na nowo

Data publikacji: 2012-06-26 08:00
Data aktualizacji: 2013-09-05 15:04:00

Polska potrzebuje napisania na nowo swojej historii. Nie dotyczy to tylko i wyłącznie historii najnowszej, ale całych, tysiącletnich dziejów naszego kraju. By poprawnie czytać historię musimy cofnąć się do czasów Mieszka I i odkryć dzieje na nowo. Zważmy bowiem na to, kto dotychczas uczył nas historii Polski - mówi przed kamerą PCh24.pl reżyser Grzegorz Braun. 

 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie
..
lama
Panie G.Braun FORA Z POLSKIUEGO DWORA DO Putina!
NN
Ma być mowa i pisaniu nie "Historie na nowo",tylko NOWĄ,szczerą nawet bolesną,żeby naród Polski zrozumiał że nie jest narodem wybranym,że cierpi z powodu swej fałszywej dumy narodu wybranego.Żeby przestał budować swą potęga na siłach nadprzyrodzonych.I żeby wyzwolił się z tego szowinizmu. Bo muszą być zaraz winni:Żydzi,bolszewicy i inni różni wynajdywani wrogowie.Od I wojny Światowej,granice państwa Polskiego wyznaczają potęgi Światowe.Słów nie mierzmy na armaty lecz niech one mówią prawdę,a nie patetyczne zadęcia.Polska ustalone granice w tu powinniśmy być.A może wcale nie pisać nowej historii?Bo będzie tylko nową "Wspominajką".Jest ich wiele.Zacząć ją pisać od ruchu Solidarnościowego,odkryć kulisy,bez samosądnych wyroków i oskarżeń,lecz na zasadzie-szklanka się potłukła więc już się jej nie ma.
..
NAJNOWSZE FILMY
 


 


 


 


 
..
1
2
3
4
... 
80
 
 
baner
..
ZOBACZ RÓWNIEŻ
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.