Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   27   MAJA   2018 r.

Trójcy Przenajświętszej
Św. Augustyna z Canterbury
Św. Fryderyka, biskupa
 
 
 
 

Grzegorz Braun: teraz może być już tylko lepiej


Od kiedy nie działa w taki prosty sposób cep ideologiczny i cenzura instytucjonalna, mimo ogromnego przywiązania „elit” postpeerelowskich do przesądów postępackich, tych ponad dwadzieścia lat naród polski całkiem nieźle wykorzystał – mówi w rozmowie z PCh24.pl Grzegorz Braun, zwracając uwagę między innymi na coraz liczniej dostępne w Polsce wartościowe książki i filmy, upadek dezinformacyjnego monopolu lewicy oraz zwrot młodzieży w stronę Wiary. Czy jednak dobrych trendów nie zaprzepaści grożąca nam wojna?Książka pt. „Świat według Brauna”, będąca wywiadem-rzeką udzielonym portalowi PCh24.pl, dostępna jest TUTAJ.
 


DATA: 2017-07-10 07:58:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Zwrot młodzieży w stronę wiary ? Coś nie widzę, chyba, że ma na myśli ŚDM.
10 miesięcy temu / szwagier
 
i pomyśleć, że p. Grzegorz był pierwszy na wiadomej liście; los wręcz nam sprzyjał; co było przyczyną, że Polacy tego nie wykorzystali? inna rzecz, że p. Grzegorz, zapewne z braku doświadczenia w takich "zawodach", a i nieczystej "gry", praktycznie wszystkich pozostałych, poległ; ale, tak sobie myślę, nic straconego; co się odwlecze, to nie uciecze - jak mówi przysłowie;
10 miesięcy temu / JARO
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 71 
WYBRANE DLA CIEBIE
 

 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.