Nasz kanał RSS
 
FILM POD PATRONATEM POLONIA CHRISTIANA
NASZE SERWISY
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 
 

Grzegorz Braun: teraz może być już tylko lepiej

Data publikacji: 2017-07-06 10:00
Data aktualizacji: 2017-07-10 07:58:00

Od kiedy nie działa w taki prosty sposób cep ideologiczny i cenzura instytucjonalna, mimo ogromnego przywiązania „elit” postpeerelowskich do przesądów postępackich, tych ponad dwadzieścia lat naród polski całkiem nieźle wykorzystał – mówi w rozmowie z PCh24.pl Grzegorz Braun, zwracając uwagę między innymi na coraz liczniej dostępne w Polsce wartościowe książki i filmy, upadek dezinformacyjnego monopolu lewicy oraz zwrot młodzieży w stronę Wiary. Czy jednak dobrych trendów nie zaprzepaści grożąca nam wojna?Książka pt. „Świat według Brauna”, będąca wywiadem-rzeką udzielonym portalowi PCh24.pl, dostępna jest TUTAJ.
 

 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie
..
szwagier
Zwrot młodzieży w stronę wiary ? Coś nie widzę, chyba, że ma na myśli ŚDM.
JARO
i pomyśleć, że p. Grzegorz był pierwszy na wiadomej liście; los wręcz nam sprzyjał; co było przyczyną, że Polacy tego nie wykorzystali? inna rzecz, że p. Grzegorz, zapewne z braku doświadczenia w takich "zawodach", a i nieczystej "gry", praktycznie wszystkich pozostałych, poległ; ale, tak sobie myślę, nic straconego; co się odwlecze, to nie uciecze - jak mówi przysłowie;
..
NAJNOWSZE FILMY
 


 


 


 


 
..
1
2
3
4
... 
82
 
 
baner
..
ZOBACZ RÓWNIEŻ
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.