Nasz kanał RSS
 
FILM POD PATRONATEM POLONIA CHRISTIANA
NASZE SERWISY
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 
 

Dusze księży w piekle - trofea Szatana

Data publikacji: 2017-02-02 14:00
Data aktualizacji: 2017-03-01 12:27:00

Współczesny Kościół unika mówienia o sprawach ostatecznych. Gdy już poruszany jest temat losów człowieka po ziemskiej śmierci, to zwykle dowiedzieć możemy się o zbawieniu. Księża z ambon niechętnie napominają wiernych, by żyli tak, aby uniknąć najgorszego - piekła. Tymczasem to właśnie na kapłanach ciąży ogromna odpowiedzialność nie tylko za własną, ale również za dusze swoich wiernych. Materiał publikujemy dzięki uprzejmości churchmilitant.com. Polskie napisy po włączeniu!
  

 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie
..
cecylia
W tym roku obchodzimy 100-ną rocznicę objawień Fatimskich . Matka Boża w Fatimie nawet małym dzieciom pokazała piekło . Ono istnieje NAPRAWDĘ , tak jak istnieje dusza w człowieku . Kto mówi inaczej KRZYWDZI !!!
Michu.
Mają piekłem straszyć? Ludzie czesto mają ciezkie zycie, trzeba im życzliwosci i nadziei, a nie jakieś horrory.
..
NAJNOWSZE FILMY
 


 


 


 


 
..
1
2
3
4
... 
82
 
 
baner
..
ZOBACZ RÓWNIEŻ
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.