Nasz kanał RSS
 
FILM POD PATRONATEM POLONIA CHRISTIANA
NASZE SERWISY
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 
 

Następny film
Wypadki drogowe US Army. Czy będą w stanie nas obronić?

Duch rodzinny a państwo

Data publikacji: 2012-09-20 14:00
Data aktualizacji: 2013-09-06 14:43:00

Prezentujemy wykład Sławomira Skiby wygłoszony podczas konferencji ekonomicznej pt. "Państwo opiekuńcze a chrześcijaństwo".


Redaktor Skiba zwrócił uwagę na rolę rodziny w pełnieniu opieki nad swoimi bliskimi. – Jakie tradycje rodzinne kultywujemy? Kto z nas ma szczęście mieszkać w „gnieździe rodzinnym”? Jakie dobra przekażemy naszym dzieciom? – pytał. Prawdziwa, tradycyjna rodzina to skarb, który utraciliśmy. - Nie ma już prawdziwych rodzin. Są małżeństwa z dziećmi. Jesteśmy wydziedziczeni – twierdzi redaktor naczelny magazynu „Polonia Christiana”. 

 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie
..
x
To prawda. Nie ma kto pomagać w opiece nad małymi dziećmi i przekazywać im tradycji, także religijnej, a potem nie ma się kto opiekować starymi rodzicami (domy opieki jak kogoś na to stać).
Robert
Brawo, super wykład, oby jak najwięcej takich wykładów ! To co dzisiaj się dzieje w Polsce to horror ! Mogę zrobić zdjęcie z mojej okolicy i wam przesłać : jak się na ziemi ornej wydziela kawałek ziemi sprzedaje się ją, i powstaje tam domek jednorodzinny. Takich przykładów w mojej okolicy jest setki. Okolice Stargardu Szczecińskiego, Szczecina, można zobaczyć na własne oczy jak rolnicy ziemię orną (średniej klasy uprawnej) dzielą i sprzedają na działki na domki jednorodzinne.Jak tak dalej pójdzie, to za kilka, kilkanaście lat Polska zostanie bez ziemi uprawnej i bez ojcowizny !!! Zwracam się do portalu PCH24- zróbcie wykład na temat niszczenia przez samych rolników i ludzi podstawionych Polskiej ziemi ornej .To co się dzieje z ziemią to jakiś systemowy lewacki plan niszczenia ojcowizny czyli ziemi uprawnej. Nie ma przepisów,które chroniły by ziemię uprawną przed dzieleniem i sprzedażą na działki budowlane w imię d***kracji lewackiej !!!
..
NAJNOWSZE FILMY
 


 


 


 


 
..
1
2
3
4
... 
82
 
 
baner
..
ZOBACZ RÓWNIEŻ
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.