Nasz kanał RSS
 
FILM POD PATRONATEM POLONIA CHRISTIANA
NASZE SERWISY
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 
 

Następny film
Stuhrów dwóch skarży się Lisowi

Dr Cameron: iluzja równości

Data publikacji: 2012-11-23 07:00
Data aktualizacji: 2013-09-06 14:48:00

Amerykański psycholog Paul Cameron wskazuje na rzeczywistość skrywaną za dominującą dziś iluzją powszechnej równości. Co szczególnie ważne, dziś wiąże się ona z programem emancypacji mniejszości seksualnych prowadząc ku niepokojącym skutkom.

 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie
..
fdgfdgfd
Odp. MK O "Bogu" wciaz wypowiadaja sie ludzie ktorzy nie widzieli go na oczy, otoz istnieja zapomniane praktyki duchowe pozwalajace dostac sie swiadomoscia tam gdzie przebywaja duchy i osoby we snie. Spotkalem Anioly jak i Demony, te drugie nieraz naklanialy mnie do homoseksualizmu, odmowilem. Tam bardzo bardzo daleko od ziemi rzeczywiscie nie ma plci, ale tutaj na ziemi sa i wynikaja z budowy naszych cial i funkcji mozgu. Kobiety maja rozne zalety dzieki milionom lat ewolucji. Baardzo dawno temu wszyscy byli unisex, nie bylo plci, byl lewacki raj (dlatego mamy sutki bo mezczyzni tez karmili piersia) potem plcie sie rozdzielily na specjalizacje gdyz bylo to lepsze. Rownosc plci to cofniecie ludzkosci do epoki przed kamienia lupanego.
majk79
wykład ok tylko fatalne tłumaczenie. tylko przeszkadza niż pomaga
..
NAJNOWSZE FILMY
 


 


 


 


 
..
1
2
3
4
... 
81
 
 
baner
..
ZOBACZ RÓWNIEŻ
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.