Nasz kanał RSS
 
NASZE SERWISY
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 
 

Następny film
Oddaj się Jej w niewolę!

Dosyć dotacji dla profanacji!

Data publikacji: 2014-06-18 12:00
Data aktualizacji: 2014-07-15 10:38:00

"Rząd PO finansuje zło", "Dosyć dotacji dla profanacji" - takie między innymi hasła skandowano podczas pikiety pod Ministerstwem Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Zorganizowana przez Krucjatę Młodych manifestacja był sprzeciwem wobec finansowania z publicznych pieniędzy bluźnierczych spektakli. Głos zabrali m.in. Grzegorz Braun i ks. Stanisław Małkowski. Nie byłeś? ZOBACZ! 

 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie
..
Poznanianka00
Do [email protected], zostane, przy swoich przekonaniach,. Widzialas spektakl, caly? Cale szczescie, spektakl zostal nagrany i mozna go zobaczyc. Widzialam go i nie ma wnim nic szokujacego ani nadzwyczajnego.
[email protected]
Do Poznanianka00 Spektakl widzieli przedstawiciele kościoła!To mądrzy ludzie!Im możemy zawsze ufać! Czego chcesz bronić? Zła? Cierpienie Chrystusa na krzyżu było tak wielkie,że nie można o nim mówić w żartobliwej formie!Nie można się z takiego cierpienia naigrywać!
..
NAJNOWSZE FILMY
 


 


 


 


 
..
1
2
3
4
... 
77
 
 
..
ZOBACZ RÓWNIEŻ
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.