Nasz kanał RSS
 
FILM POD PATRONATEM POLONIA CHRISTIANA
NASZE SERWISY
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 
 

Czy zagraża nam inwazja islamu?

Data publikacji: 2015-10-17 07:00
Data aktualizacji: 2015-11-14 00:58:00

W obliczu imigracyjnego kryzysu, jaki w ostatnich miesiącach obserwujemy, często zadajemy sobie pytanie o czynniki stojące za takim rozwojem wypadków a także o bezpieczeństwo własne i naszych najbliższych. Czy chrześcijanie powinni bać się muzułmanów? Czy uchodźcy to biedni ludzie uciekający przed wojną, żądni zasiłków młodzi mężczyźni, a może dobrze zorganizowani terroryści? Czy Europa jaką znamy upadnie? Czy to już inwazja? Na te pytania odpowiedziała dr Monika Gabriela Bartoszewicz w trakcie wykładu wygłoszonego w Klubie "Polonia Christiana" w Opolu.
 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie
..
bzdet
Jeszcze parędziesiąt lat i wygonią chrześcijan z Europy. Nastanie biblijny armagedon.
ewa
To jest tragiczne. Dlaczego my mamy ich wpuszczać? Równie dobrze moglibyśmy popełnić zbiorowe samobójstwo. D
..
NAJNOWSZE FILMY
 


 


 


 


 
..
1
2
3
4
... 
82
 
 
baner
..
ZOBACZ RÓWNIEŻ
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.