Nasz kanał RSS
 
FILM POD PATRONATEM POLONIA CHRISTIANA
NASZE SERWISY
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 
 

Czy diabeł gra na gitarze? Jaki jest związek muzyki rockowej z paleniem kościołów?

Data publikacji: 2014-11-07 09:00
Data aktualizacji: 2014-11-07 09:09:00

Podobno muzyka łagodzi obyczaje. Jednak nie taka, w której diabeł gra pierwszą... gitarę. Nowa "Polonia Christiana" już w sprzedaży!

 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie
..
maria m.
Proszę posłuchać na youtube konferencji ks Piotra Glasa . Proszę niedowiarków , by zauważyli, ze często taka muzyka jest połączona z sugestywnym obrazem lub satanistycznym tekstem. I ta cała kombinacja ma silny wpływ na osłabienie duszy i odrywa ją od Boga wiadomo na co narażając.
ktośzmózgkiem
Wam już całkiem mózgi wyprało.. Każdy kto to bierze na poważnie musi być kompletnym bez mózgiem.
..
NAJNOWSZE FILMY
 


 


 


 


 
..
1
2
3
4
... 
82
 
 
baner
..
ZOBACZ RÓWNIEŻ
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.