Nasz kanał RSS
 
FILM POD PATRONATEM POLONIA CHRISTIANA
NASZE SERWISY
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 
 

Następny film
Jaka jest obecna sytuacja moralna i duchowa Kościoła

Czego Polacy oczekują od nowego rządu? Sonda PCh24.pl - zobacz video

Data publikacji: 2015-10-29 23:00
Data aktualizacji: 2015-12-31 11:32:00

Prawo i Sprawiedliwość w wyborach parlamentarnych otrzymało duży kredyt zaufania. W trakcie kampanii padło wiele obietnic. Czego Polacy oczekują od nowej władzy? Portal PCh24.pl zapytał o to na ulicach Krakowa. 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie
..
J.Or.
... Polacy teraz oczekują realizacji tego,co na łopatki przez długie lata płożyła komuna. A nie ma cudotwórców.Chcąc postawić zrujnowany kraj na nogi, to wymga miliardów dolarów i czasokresu,a nie jednej kadencji 4 lat.Teraz się ludzie budzą z krasnego letargu i chcą,by obecny rząd nagle wszystko postawił na nogi,co zniszczyli komuszki,jak Balcerowicz,Kwaśniewski i wielu innych czerwonych pasibrzuchów,z których Tusk był ostatnim.O to im chdziło,bo mieli takie hasło dla Polaków:"Nie chciało wom się siyrpa i młota,to teroz mota!!!!" To było wypisywane na murach i płotach w 1988 i 1989r. Tak się wtedy popisywali ci z PZPR,SD,ZSL i dalsi. Szczęść Boże Szanownej Redakcji!!
dżdżowniczka
Żeby się wynieśli do Izraela.
..
NAJNOWSZE FILMY
 


 


 


 


 
..
1
2
3
4
... 
82
 
 
baner
..
ZOBACZ RÓWNIEŻ
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.