Nasz kanał RSS
 
FILM POD PATRONATEM POLONIA CHRISTIANA
NASZE SERWISY
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 
 

Następny film
Sukces akcji „Wybieraj Życie”! Czas na ruch posłów

Co knuje amerykańska lewica?

Data publikacji: 2013-12-30 14:00
Data aktualizacji: 2014-01-21 19:38:00

Doktor Paul Cameron w rozmowie z portalem PCh24.pl wskazuje na faktyczne cele amerykańskiej lewicy. Promocja przywilejów dla "mniejszości", "prawo" do zabijania nienarodzonych dzieci, antykoncepcja finansowana z pieniędzy podatników - to postulaty promowane dziś także w Europie przy wsparciu amerykańskiej lewicy.

 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie
..
Ja
To co zawsze. Wg wytycznych z kancelarii piekła.
roman_dymitrak@outlook.com
Pomyslec warto kto narzuca te wszystkie dewiacyjne historie,kto stworzyl i wprowadzil komunizm?Kto propaguje tz rewolucje kulturalna. Kto jest największym zagrozeniem dla Swiata .Ludzie jesteście slepi i głusi.Trzeba ograniczyć wpływy w masmediach tych ludzi w całym swiecie i problem zaniknie.Odrodza się zdrowe społeczeństwa na swiecie!
..
NAJNOWSZE FILMY
 


 


 


 


 
..
1
2
3
4
... 
82
 
 
baner
..
ZOBACZ RÓWNIEŻ
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres kontakt@pch24.pl. Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.