Nasz kanał RSS
 
FILM POD PATRONATEM POLONIA CHRISTIANA
NASZE SERWISY
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 
 

Brońmy rodziny przed złą ideologią

Data publikacji: 2014-03-24 10:00
Data aktualizacji: 2014-03-26 09:24:00

- Domagamy się szacunku dla ludzkiego życia i tożsamości płciowej kobiety i mężczyzny - o rozszerzającym się we Francji sprzeciwie wobec homomałżeństw mówią w ekskluzywnym wywiadzie dla PChTV Ludovine de la Rochere i Pierre-Louis Santos z ruchu La Manif pour Tous. 

 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie
..
Emmanuelle
Czytalam wypowiedzi ludzi, ktorzy nie sa godni ....zeby im wogole odpowiadac. Dzieki Bogu sa drobnostka, procetowo mowiac... wiec wierze ze Polska jest inna
Mafra
Celem uzupelnienia tego wywiadu dodam, ze we Francji powstal inny niezwykle wazny i prezny ruch przeciwko teorii gender a mianowicie JRE na czele z Farida Belghoul. Jest to wspolczesna Jeanne D\'Arc. Jest to kobieta niezwykle odwazna i godna podziwu. Uzyskala tez poparcie katolikow . Nie widze jedynie poparcia ze strony partii opozycyjnych. Nie dziwi mnie brak poparcia ze strony UMP bo przeciez to rzad N.Sarkozy\'ego wprowadzil do szkol ta szatanska teorie a socjalisci zajmuja sie jej dokonczeniem. Sluchajac wywiadu odnioslam wrazenie, ze jest bardzo poprawny politycznie co budzi we mnie ostroznosc.
..
NAJNOWSZE FILMY
 


 


 


 


 
..
1
2
3
4
... 
82
 
 
baner
..
ZOBACZ RÓWNIEŻ
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres kontakt@pch24.pl. Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.