Nasz kanał RSS
 
FILM POD PATRONATEM POLONIA CHRISTIANA
NASZE SERWISY
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 
 

Bp Schneider: zwracajcie nam uwagę gdy widzicie upadek czci dla Najświętszego Sakramentu!

Data publikacji: 2017-04-05 07:00
Data aktualizacji: 2017-04-05 12:12:00

Księża mogą się mylić. Jeśli przez to w sposób nieprawidłowy wierzymy w Boga, skutkuje to złym sposobem czczenia Go. Świeccy mają więc prawo - a nawet obowiązek - zwracać uwagę biskupom, na nadużycia - również te przy udzielaniu Komunii Świętej. Niewykorzystywanie tego prawa jest objawem zaniku świętej bojaźni Bożej! – mówił na spotkaniu w Krakowie ksiądz biskup Athanasius Schneider, autor książki zatytułowanej Corpus Christi. 

 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie
..
wartości , albo się je ma albo nie ma
Zacytuję tu słowa naszego kard.Stefana Wyszyńskiego : ,,Nadszedł czas , abyście nawet nam kapłanom i biskupom odważnie powiedzieli : Nie podoba nam się Wasz wyrozumiały styl zmiękczający nasze życie, Nie podoba się nam , ze już nie macie odwagi stawiać nam wymagań.Jeśli widzicie w nas wady,poprawiajcie je , bo jesteście od tego, Nie chcemy takich duszpasterzy,którzy nie mają odwagi stawiać nam wymagań. "
nikifor k
mieszkam na wsi. wydawałoby sie, że tu problemów nie ma szczególnie w kościele. Otóż od prawie czterech lat trwa walka jak przyjmowac komunie św. zaledwie kilka osób ma odwage uklęknąć, jednak księża lekceważą te osoby. Obecnie przyjmując komunie św. na klęcząco czuję sie jak wyrzutek społeczny. to tyle, poniewaz nie chce nikogo oskarżać. wiem i wierze że Matka Boża pomoże mi jak kiedyś.
..
NAJNOWSZE FILMY
 


 


 


 


 
..
1
2
3
4
... 
81
 
 
baner
..
ZOBACZ RÓWNIEŻ
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.