Nasz kanał RSS
 
NASZE SERWISY
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 
 

Bluźnierczy smog nad Krakowem

Data publikacji: 2015-10-14 13:00
Data aktualizacji: 2016-09-01 10:25:00

3 października 2015 roku na scenie ustawionej na krakowskim Rynku Głównym oficjalnie i z rozmachem zaprezentowano bluźnierstwa, orgie, parodię pieśni religijnych i patriotycznych oraz drwiono z Ojczyzny i Kościoła. Wątpliwą sztukę wystawił teatr wspierany finansowo przez miasto. O tym szokującym spektaklu specjalnie dla portalu PCh24.pl opowiada krakowski artysta Stanisław Markowski.
 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie
..
dime
Czy POlska jest krajem Chrzescijanskim ? Wiec co bylo przedstwainone to sztuka i balwochwalstwo Demony a i o dziw , ze az tylu bylo widzow. Zdrajcy Ojczyzny. Rzeczywiscie cieple kluski, judasze i to jeszcze wykorzystywanie mlodziezy. Kto widzi w tym sztuke. Muzulmanie by sie nie patyczowaliza bluznierstwa jak przedstwaiajacy czy tez ogladasjacy poniesliby kare. Wstyd tez przed Swaiatem a co na to . Prezydent z wizerunkiem Noszonym Matki Bozej przy klapie? Jak by zareagowal no i tez nowy Preezydent Andrzej Duda . No to juz widzicie sami. I to Panstwo POlskie dalo swiatu Papieza i Sw. Jana Pwala II. I piszecie to byla dobra sztuka komu i dla kogo. Pytam sie???? Juz diable zaciera rece jaka jest wiara rodakow.
jarek
Prawdziwa sztuka to się wczoraj zakończyła. Dziś jeszcze będą koncerty laureatów. Nie jestem fanem muzyki klasycznej ale to przynajmniej coś wnosi na plus, pobudza, raduje.... A to co produkują ludzie bez miłości w sercu jest żenadą i wstydem, niczym nie odbiegającym od supermediów zaglądającym w majtki pseudo celebrytom.
..
NAJNOWSZE FILMY
 


 


 


 


 
..
1
2
3
4
... 
68
 
 
 
...

Copyright by

STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ

IM. KS. PIOTRA SKARGI