Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   24   MAJA   2018 r.

Jezusa Chrystusa, Najwyższego Kapłana
NMP Wspomożycielki Wiernych
Św. Magdaleny Zofii Barat
Św. Wincentego z Lerynu
 
 
 
 

Biznes nie kłóci się z Chrystusem


Następny film
Przeżyj Wielki Post po katolicku!

Krzysztof Jędrzejewski, właściciel grupy Grupy Kopex, polskiej firmy zatrudniającej na całym świecie ponad 6000 osób mówi o swoim przywiązaniu do wiary i odwadze w przyznawaniu się do Jezusa. Mimo sukcesu zawodowego i finansowego, biznesmen deklaruje, że Bóg pozostaje dla niego najważniejszy.


DATA: 2013-09-05 15:04:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Czy chcecie dalej finansować propagowanie sodomitów z pod znaku Apple, Disney, Time Warner, Pay-pal? Chrześcijanin, również i Żyd, nie powinien przykładać ręki do szatańskiego pługa!
ponad 2 lata temu / Chrystian
 
Nie ulegajcie pseudologice wpisu grgkh, który nie obraża żadnej religii, ale obraża logikę. Przełóżmy to co pisze grgkh z wiary w Boga w dowolną inną wiarę, np. wiarę we wzrost cen akcji danej spółki - jeśli ktoś inwestuje w jedną spółkę licząc na zyski, jest nielogiczny, bo powinien zainwestować we wszystkie, w których wzrost wierzy ktokolwiek inny na świecie. Każdy widzi, że to absurd a nie logika. Zapewniam cię "logiku", że tylko Ci się wydaje, że na każdym kroku kierujesz się dowodami. Gdyby tak było nie zrobiłbyś nawet kroku, bo w nieustannie zmieniającym się otoczeniu nie zdołałbyś udowodnić, że to jest bezpieczne. Natura człowieka jest taka, że wiara, intuicja itp. pozwalają mu w ogóle żyć, również tym, którzy uznają się za racjonalistów (tak jak i ja, żeby nie było, że uważam logikę za bezużyteczną - całkiem przeciwnie). Wynalazki czy inne osiągnięcia naukowe nie byłyby możliwe, gdyby nie czyjaś wiara, że jest coś wartościowego do odkrycia.
ponad 5 lat temu / kglk
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 71 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.