Nasz kanał RSS
 
FILM POD PATRONATEM POLONIA CHRISTIANA
NASZE SERWISY
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 
 
..

Następny film
Komu przeszkadza arcybiskup Jędraszewski?

Ideologia gender nową odsłoną politycznej poprawności

Data publikacji: 2012-11-24 07:00
Data aktualizacji: 2013-09-06 14:48:00

Ideologia gender i politycznej poprawności podzielają wiele spośród ich zasadniczych założeń. Środowiska lewicowe definiują polityczną poprawność jako metapolitykę, metodę układania stosunków politycznych na nowo. Powołując się na doświadczenia dwóch wojen światowych i Holokaustu chce się wyrugować z przestrzeni publicznej określone treści. Polityczna poprawność jest także ideologią - tłumaczyła dr Monika Kacprzak w trakcie konferencji "Gender jako kategoria polityczna" w Warszawie.

 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
..
NAJNOWSZE FILMY
 


 


 


 


 
..
1
... 
69
70
71
72
73
74
75
76
77
... 
80
 
 
baner
..
ZOBACZ RÓWNIEŻ
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.