Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   19   KWIETNIA   2018 r.

Św. Leona IX, papieża
Św. Ekspedyta, męczennika
 
 
 
 

W ciągu minuty aż 100 osób „w proch się obraca”. Czy jesteś gotów na Sąd Boży? VIDEO

Kościół uczy, że są cztery rzeczy ostateczne: śmierć, Sąd, Niebo i piekło. Od tego nie ma odwołania – każdy umrze, przejdzie Sąd i trafi na wieczność do Nieba lub piekła. Przypomina nam o tym Środa Popielcowa oraz sformułowanie „prochem jesteś i w proch się obrócisz”. Jednak nie wszyscy żyją ze świadomością, że w każdej chwili może nadejść kres ich dni, tak jak w każdej minucie odchodzi 100 osób. Czas więc dobrze spożytkować Wielki Post i przygotować się na Sąd, aby uniknąć wiecznego potępienia!
Odtwórz w YouTube
 
 
 
 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
123456789... 68 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.