Nasz kanał RSS
 
NASZE SERWISY
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 
 
..

Michael Voris o „posoborowych agentach diabła”. ZOBACZ VIDEO

Data publikacji: 2017-03-27 05:00
Data aktualizacji: 2017-03-27 12:20:00

Reformy w Kościele wprowadzone przez Sobór Watykański II zbierają coraz większe żniwo. Dwie trzecie amerykańskich katolików nie ma dziś żadnej żywej pamięci na temat Kościoła przedsoborowego. Jedyne znane przez nich praktyki, to przyjmowanie Komunii Świętej na rękę; ksiądz stojący twarzą do wiernych a nie do Boga; banalizowanie istoty Mszy Świętej; brak jakiejkolwiek refleksji nad istotą grzechu, piekła, szatana i wiecznego potępienia duszy.

 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
..
NAJNOWSZE FILMY
 


 


 


 


 
..
1
2
3
4
5
6
7
... 
75
 
 
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.