Nasz kanał RSS
 
NASZE SERWISY
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 
 
..

Wybieram rodzinę. Tak świętował Kraków!

Data publikacji: 2017-05-21 18:00
Data aktualizacji: 2017-05-23 12:53:00

 

 

„Dobrze jest w pracy, dobrze jest w kinie, ale najlepiej jest w rodzinie!”, „Czy jest lato, czy jest zima, najważniejsza jest rodzina!” – To wszystko prawda! Zobacz jak maszerowały i świętowały w Krakowie rodziny, dla których „Dzieci są skarbem, a nie garbem!”.

 

ZOBACZ VIDEO

 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
..
NAJNOWSZE FILMY
 


 


 


 


 
..
1
2
3
4
5
6
7
... 
78
 
 
..
ZOBACZ RÓWNIEŻ
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.